KLUBOVÁ KARTA

! POZOR !

S našou klubovou kartou máte celoročne zľavu 10 %. Stačí sa zaregistrovať na našej recepcii, kde ju získate bez dlhého čakania a úplne ZDARMA. Táto klubová karta prinesie Vám a jednej osobe zľavu 10%, ktorú je možné využiť raz denne a nie je kombinovateľná s inými zľavami. Klubová karta je registrovaná na Vaše meno. Platnosť karty nájdete na Vašej klubovej karte. K registrácii karty potrebujeme od Vás iba Vaše meno, priezvisko, mesto trvalého bydliska a kontaktný e-mail. Vďaka karte budete vždy informovaný (emailom) o akciách a novinkách našej Vašej AQUARUTHENIE.


Akcie pre členov klubu


NOVEMBER

„2+1“ ZDARMA

Milí členovia AQUARUTHENIA klubu

Vážime si, že ste našim členom a preto nám dovoľte ako znak vďaky za Vašu vernosť našim službám ponúknuť benefit vo forme akcie „2+1“ do soľnej jaskyne. Pokiaľ si dve dospelé osoby zakúpia samostatný lístok do soľnej jaskyne, tretia dospelá osoba má vstup zdarma. Akcia platí počas mesiaca november v pracovných dňoch. Benefit sa vzťahuje na držiteľa klubovej karty. Viac informácií Vám na našej internetovej stránke www.aquaruthenia.sk, alebo na recepcii na telefónnom čísle 0918 548 882. Tešíme sa na Vás

Vaša AQUARUTHENIA


OKTÓBER

VSTUP PRE DETI ZDARMA

Milí členovia AQUARUTHENIA klubu

Vážime si, že ste našim členom a preto nám dovoľte ako znak vďaky za Vašu vernosť našim službám ponúknuť benefit vo forme vstupu vašich detí do výšky 140 cm do nášho areálu počas mesiaca október v pracovných dňoch zdarma. Benefit sa vzťahuje na držiteľa klubovej karty, ktorý bude mať so sebou jedno dieťa do 140 cm. Viac informácií na recepcii na telefónnom čísle 0918 548 882. Tešíme sa na Vás!

                                                                  Vaša AQUARUTHENIA